Je vypsán konkurz na admina blogu.pište: yescoment@seznam.cz

Květen 2007

Obrázky koní

29. května 2007 v 20:47

Jak si stáhnout hru ( přes torrent )

29. května 2007 v 17:48 Hry
Nejdříve si stáhněte a nainstalujte program BitComet nebo Utorrent ( Celý návod v rubrice programy-BitComet , Utorrent )

Jak si stáhnout film ( přes torrent )

29. května 2007 v 17:40 Filmy
Nejdříve si stáhněte a nainstalujte program BitComet nebo Utorrent ( Celý návod v rubrice programy-BitComet , Utorrent )

BitComet

29. května 2007 v 17:30 Programy

Jak stahovat přes BitComet?

Takže v prvé řadě si stáhněte program BitComet Zde a nainstalujte. Po spuštění programu si otevřete Webový prohlížeč a najeďte buď na www.torrentspy.com nebo na www.torrentportal.com a nebo na www.torrentreactor.com Najeďte do pole search a napište co chcete najít. Po najetí výsledků, doporučuji stáhnout ten torrent kde jen nejvíce zdrojů[(pojede to rychleji) u torrentspy je to s největším zeleným proužkem]. Po stažení už otevřte BitComet a dejte soubor otevřít torrent, otevřte stažený torrent ukáže se Vám přehled stahovaných souborů atd. dejte OK. Všimněte si, že do hlavního pole přibyla nová položka. Klikněte na ni a dejte zelené play nahoře. Po chvíle připojování začne stahování. Mělo by to vypadat asi nějak Takto. Tak to by bylo asi vše.

Jak to funguje?

O tom jak torrenty fungují, jsem se zajímal sám a nějak jsem se k tomu dopíďil. Funguje to tak, že někdo kdo vlastní nějaký soubor(film) vytvoří torrent soubor a ten se nahraje na web. Z torrent si pak najdete, stáhnete a pomocí našeho programu(BitComet) se na něj připojíte a budete stahovat od toho uživatele co ho vytvořil. Hodně lidí se mě ptalo jestli lze něco nasdílet. Sdílení funguje tak, že se sdílí to, co právě stahujete. Takže např. stahujete nějaký film, máte staženo třeba 20% a těch 20% se už sdílí ostatním. Stávali se případy, že si lidé stěžovali na to že jim to nestahuje, místo toho aby se podívali jestli mají nějaký zdroj od kterého by šlo stahovat. Tak to by bylo asi k teorii vše.

utorrent

29. května 2007 v 17:15 Programy
Tady vám popíšu jak stahovat přest uTorrent:
1. Stáhněte a nanistalujte si tento program,stahnete na našich stánkách
2. Zapněte si ho
3. Stáhněte si nějakou hru která je přes uTorrent (když kliknete u nějaké hry na ''Download'' tak se to hned stahovat nezačne ale objeví se vám stránka s jakýsima kravinama a prostě jenom klikněte na odkaz, většinou je to dost dlouhé a je to pod nadpisem a vedle ''Download'')
4. 2x klikněte na ten stažený soubor objeví se vám tabulka, to je nic, dáte jenom ''OK'' a už byste měli stahovat.
5. Když to budete chtít ukončit, myslím počítač tak jenom klikněte na ''pauzu'' a pak už počítač můžete vypnout. Když si ho pak zase zapnete tak ten program se vám automaticky nezapnne = učiňte tak. Stačí kliknout jenom ne zelenou šipečku nahoře a už by to mělo zase stahovat.
6. Když to budete mít stáhlé tak to najdete v dokumentech ve složce ''Downloads''
Kdybyste měli s tímto nějaké problémy napište mi na mail nebo do odkazů , ale mail bude lepčejší.

Hodně štěstí
FAQ (často kladené otázky):
Q: Stáhnul jsem to, ale mám tam spoustu souborů r01 r02 atd.. co s tim?
A: Rozbal ve winraru (pravy klik na .r01 nebo .rar a "extrahovat"). Winrar stáhneš na www.rar.cz
Q: No tak jsemt to stáhnul, rozbalil, a ted tam mám ňáký bin, img, cue ..atd. Co s tim?
A: Namountuj nebo vypal v Alcohol 120%, www.alcohol-soft.com (případně Daemon Tools)
Q: Kde najdu titulky, jak je do toho filmu dostanu?
A: http://titulky.torrentblog.net/ je odpovedi na oboji
Q: Hledám serial, cd key, prosím pošlete…
A: najdeš na www.serials.ws
Q: Kde najdu crack na …
A: www.gamecopyworld.com , www.megagames.com
Q: Hledám torrent XY
A: Hledej na www.torrentz.com/
Q: Stáhl jsem si film, ale nejde mi zvuk / obraz..co s tim?
A: Chybí ti nějaký codec -> nainstaluj si codecpack tento All-in-1 nebo tento K-lite codecpack

Mix nejlepších

22. května 2007 v 15:01

Dežo
Přijde Dežo do Elektry a říká: "Já bysem chcel henten CD přehrávač."
Prodavač kouká-cikán ukazuje na jednoplotýnkový vařič. Pokrčí rameny a prodá mu ho.
Dežo přijde domů,shromáždí ženu a všech 14 dětí,položí na vařič cédečko a vařič zapne. Po chvíli smrad, kouř a slyšet je jen praskání.
Cikánka se rozčílí: "Dežo,ty Dylyno, tys nekoupil přehrávač,ale vypalovačku!"

Děda
Děda jde o půlnoci na hajzlík. Vrátí se a říká babce: "Babko mi opravdu máme na hajzlu duchy! Když jsem přišel samo se rozsvítilo a když jsem odcházel samo se zhaslo." Babka se otočí, skoro dostane infarkt a říká dědkovi: "Dědo ty debile, ty jsi se zase vysral do ledničky!"


Co je zjevení a co zázrak?
ZJEVENÍ - kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně.
ZÁZRAK - kdyby na to přišli sami.

Jeptiška
Kdyz si jeptiska ve venkosvske hospode davala uz tretiho frtana, vsichni stamgasti jen zirali. Dokonce zacali mit pripominky. Otocila se k nim a pravi: "Tak vy si, synove Bozi, myslite, ze jsem alkoholicka? Nikoliv. To ja jen z dobroty srdce. Matka predstavena ma strasnou zacpu. Dam si tak jeste ctyri a az me pak donesete do klastera, urcite se z toho posere!"

Vysavač
K Novákům přijde prodavačvysavačů. Na zem vysype spoustu odpadků a říká: "Všechno, co ten vysavač nevysaje, sním." "Tak to vám přeji dobrou chuť, od včerejška nám nejde proud."

Medvěd vs zajíc
Potka medved zajice a ten mu rika: "Cau medvede, pozdravuje te Hroutil." "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" Zajic se strasne chechta a utece. Za nejakou dobu se zase potkaji. "Cau medvede. Co dela Hroutil?" "Jakej Hroutil?" "Ten co ti pindourem kroutil!" vysmeje se mu zajic a utece. Medveda uz to stve, tak se jde zeptat lisky, jak ma zajice dostat. Liska mu rika: "Tak mu to taky udelej. Rekni mu treba: Pozdravuje te Trkal, a az se zepta, jakej Trkal, tak rekni: Ten co ti ho tam strkal." "To je skvely, diky, fakt, na to bych neprisel," rika medved a jde za zajicem: "Cau zajici. Pozdravuje te Trkal." "Ja vim, rikal mi to Hroutil." "Jakej Hroutil..?"
Vysavač
K Novákům přijde prodavačvysavačů. Na zem vysype spoustu odpadků a říká: "Všechno, co ten vysavač nevysaje, sním." "Tak to vám přeji dobrou chuť, od včerejška nám nejde proud."
Člověk
Když Bůh stvořil život, postavil si nové tvory do řady a nalajnoval jim život: ?Ty, osle, budeš od úsvitu do soumraku pracova, tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let.? Osel Bohovi odpověděl: ?Stvořiteli, žít takhle padesát let je moc. Nedávej mi víc než dvacet let.? A Bůh pravil, ať se stane, a tak se stalo. Psovi Bůh řekl: ?Ty jsi pes. Ty budeš hlídat lidská obydlí, dělat člověku přitele. Budeš jíst, co zbyde po člověku a budeš žít třicet let.?
Psovi se třicet let zdálo moc a usmlouval to na patnáct. K opici Bůh pravil: ?Ty jsi opice. Budeš se houpat a skákat ze stromu na strom a chovat se jako idiot. Budeš směšná a budeš žít dvacet let.? Opice uprosila Boha, aby jí takového života nedával víc než deset let.
A k člověku Bůh pronesl: ?Ty jsi člověk, jediná myslící bytost na zemi, která bude ovládat jiné bytosti. Budeš vládnout zemi a žít dvacet let.?
A člověk povídá: ?Pane Bože, dvacet let je málo. Dej mi těch třicet, co nechtěl osel, a těch patnáct od psa a deset od opice...? A Bůh tak učinil. No, a proto člověk žije dvacet let jako člověk, potom třicet let pracuje od rána do noci a tahá náklady na zádech jako osel, pak patnáct let hlídá vlastní dům a jí, co zbyde po ostatních jako pes, a nakonec stráví deset let jako opice, když dělá šaška vnoučatům.
Letuška
Po startu hlasí kapitán do mikrofonu: "Vážení cestující bla bla bla ..." Zapomene vypnout mikrofon a dodá: "No a teď si dám kafe a přeříznu letušku." V kabině cestujících to slyšela letuška a celá červená se rozběhla ke kabině, přitom ale zakopla, na což jeden z cestujících poznamená: "Nemusíte spěchat slečno, vždyť říkal, že si nejdřív dá kávu...."
Milenec
Manžel odjede manželce na služební cestu,a ona si hned pozve milence,a jdou se do koupelny vykoupat. A on povídá:umejeme ručičky,prsíčka,bříško,zadeček.Mezitím se manžel vrátí domů a slyší je v té koupelně,tak jde do ložnice a vyleze si na skříň.Oni mezitím vylezou z koupelny,a jdou do té ložnice.A milenec povídá:tak se kouknem jak jsme to pěkně umyli,no tak ručičky ty jsme pěkně umyli,prsíčka ty taky,bříško to taky ale ten zadeček ten jsme nějak zanedbali,a ona mu povídá:tak se koukni na skříň,a posereš se taky.
Zlomený prst
Prijde blondynka k doktorovi a rika, ze ma nejakou zahadnou nemoc, protoze ji straslive boli uplne vsechno. Zlehka se prstem dotkne se ucha a vykrikne bolesti, dotkne se nosu a vykrikne bolesti, dotkne se bricha a zase vykrikne bolesti. "To je jasne, mate zlomeny prst."
V hodině chemie :
"Kdo nám poví, jak lze pomocí vody získat světlo???"
"Stačí umýt okno, pane učiteli..."
Diskotéka
Co dělá sedmnáct blondýn před diskotékou?
Čekají na osmnáctou.
A proč?
Protože na dveřích je napsáno: "DO 18 VSTUP ZAKÁZÁN!"
Papoušek
Přijde černoch do obchodu s papouškem na rameni a paní prodavačka říká: "Ten je ale hezkej, odkud ho máte?"
A papoušek odpoví: "Z Afriky, tam je jich plno!"
Blondky
V baru náhle zhasne světlo. Jeden opilec se přitočí k sousedovi a povídá: "Já ti pppovím jjjeden vtip o bbblondýnkách, chchchceš?"
Ze tmy se ozve: "Tak hele, já jsem blondýna a dělám karate. Vedle mne sedí další blondýna a ta dělá judo a za tebou stojí další blondýna a ta boxuje. Máš ještě chuť říkat vtipy o blondýnách?"
Opilec chvíli mlčí a pak zahuhlá: " Uuuž ne, nnnerad bych ho tttřikrát vysvětloval."
Dobrodruh
Po Africe putuje dobrodruh a najednou ho obklíčí kmen rozběsněných křováků s napřaženými oštěpy směrem k jeho hrudi.
Dobrodruh se vyděsí a jen zašeptá: "Tak, a sem v prdeli".
Tu se objeví anděl a řík:"Neboj, ještě nejsi, poradím Ti, vem kámen a hoď ho na hlavu tomu nejmenšímu, je to náčelník."
Dobrodruh poslechne a udělá přesně to, co mu anděl poradil. Náčelník padá k zemi mrtev.
Anděl povídá:"No, a teď si v prdeli"

Policajtské

22. května 2007 v 14:21
Zmije
Jdou dva policajti lesem, kdyz najednou jednoho z nich ustkne zmije. Ten druhy neleni, vytahne prirucku a zacne v ni studovat, co ma delat. Po chvili vstane, vytahne pistoli, vystreli, pak se vykali a tema hovnama potre kolegovu ranu. Ten prvni na nej vyjevene kouka a pta se, jestli si je jistej tim, co dela, ze to vypada fakt divne. A ten druhej mu na to rekne: "Neboj, to je presne podle prirucky. Tam stoji: Po ustknuti zmiji vypal ranu a potri to sérem."

Vagóny
Dva policiste nemeli kde bydlet, a tak si koupili dva vyrazene spaci vagony. Za par dnu se sesli a vymenovali si zkusenosti: "Ja to mam celkem dobre," povida prvni, "ale mam na vagone napsano NEKURACI, a tak musim chodit kourit ven." "Ty se mas," na to druhy, "to ja mam na zachode cedulku POUZIVEJTE JEN ZA JIZDY, a nez ten vagon roztlacim, tak se vzdycky poseru."

50kč
Jdou dva policajti a jeden rika: "Hele padesatikoruna." Tak ji sebere a jdou dal. Druhej rika: "Zahod ji, vzdyt je falesna." Ten prvni ji po chvili zahodi a pta se: "A jak jsi poznal, ze je falesna?" "No videl jsi nekdy padesatikorunu se dvema nulama?!"

Krokodýlí boty

Potka policajt kolegu a jeho zena ma na nohou krokodyli boty. Tak mu povida: "Hele, tvoje zena ma moc pekny boty, ty by se ty my taky libily, ale byly asi drahy, co?" Kolega povida: "Ale nebyly. Jeli jsme na zajezd do Afriky, tam jsem sluzebni pistoli zastrelil krokodyla a bylo to." Prvi policajt se rozhodne, ze to taky tak udela. Potkaji se znovu po case a kolega se ho pta: "Tak co? Uz ma tvoje zena taky krokodyli boty?" "Ale, ani mi nemluv. Jeli jsme do Afriky, sluzebni pistoli sem zastrelil krokodyla, obratim ho na hrbet... A von byl bosej!"

Zrcátko
Jdou dva policajti po ulici a najdou zrcatko. Jeden z nich ho zvedne a povida: "Jee, to je moje fotka!" Druhej mu zrcatko vezme a nadava mu: "Ty blbe, vzdyt to je moje fotka." Tak se tam hadaj a nakonec jdou za sefem. Ten vezme zrcatko a rika: "Panove, tak tohle je moje fotka," a strci si zrcatko do kapsy. Prijde domu, svlikne se a zrcatko mu vypadne. Sebere ho jeho dcera a zacne kricet: "Mami, tata ma nejakou zenskou!" Pribehne jeho stara, capne zrcatko a povida: "Fuj, ta je ale oskliva!"


Sešit nebo globus
Prijde policajt do papirnictvi. "Co si budete prat?" "Jeden ctvereckolinkovany sesit." Prodavacka: "Takovy neexistuje. Bud si kupte ctvereckovany nebo linkovany." "Ne, ja chci ctvereckolinkovany..." Tak se tam hadaji a za chvili prijde do obchodu druhy policajt. Prodavacka, cela nestastna, mu rika: "Vysvetlete tady kolegovi, ze neexistuje zadny ctvereckolinkovany sesit!" "No jasne, kamarade, co nam tu delas ostudu?! Takova blbost..." Prvni policajt s neuspechem odchazi z obchodu, prodavacce se ulevi a s usmevem se pta druheho: "Tak, co si prejete?" "Jeden globus Prahy..."

Divoký západ
Policie poslala šerifovi na Divokém západě pět fotek jednoho zločince: jedna zepředu, dvě ze strany a další dvě v přestrojení.
Druhý den policie dostane od šerifa telegram: PRÁVĚ JSEM ZABIL ČTVRTÉHO, TOHO POSLEDNÍHO UŽ SKORO MÁM.

Ze školy

18. května 2007 v 14:52

Z Kameňákova
Tak deti, dnes se budeme fotit. Pekne se na fotce usmivejte, to bude takova pamatka. A kdyz za deset roku vezmete tu fotku do rukou, podivate se na ni a reknete, tak toto je Petr, ten je dnes chemik a toto je Anca, ta ma uz sest deti a peknou rodinku, a ze zadni lavice se ozve: "A toto byla nase ucitelka a ta je uz dnes mrtva."

O drzé Petře
Malá Petruška přinesla domů poznámku:
?Je drzá a odmlouvá!?
Druhý den si učitelka přečetla odpověď:
?To má po matce, zmlátil jsem je obě.?

Opisování
Ve snaze zabránit opisování dal učitel každému žákovi podepat prohlášení, že napsal test bez cizí pomoci.
Náhle se přihlásil žák a řekl:
?Ten papír prosím nemohu podepsat, protože jsem modlil o pomoc Bohu.?
Učitel najde test tohoto žáka a řekne:
?Můžete to klidně podepsat, Bůh vás nevyslyšel.?

Veselé pondělí
Učitel napsal na tabuli - Včera jsem bil ve škole. - a zeptal se žáků jakou tam má za chybu.
Nikdo to neví, jen Pepík se směje. A tak ho učitel vyvolá:
?Pepo, tak co nám k tomu řekneš??
?To je jednoduché, pane učiteli, včera byla neděle, takže jste tu nemohl být.?

Vysvědčení
Syn přinese vysvědčení s samými pětkami a vymlouvá se:
?Táti, vždyť jsi mi říkal, že chlap, který nemá koule není chlap ...?
Hodina chemie:
Učitel napíše na tabuly značku látky a ptá se právě procitnuvšího Lukáše pro co že je to značka. Lukáš, dělá, že přemýšlí a pronese: "hmmmm, mám to na jazyku pane učiteli." Když to učitel uslyší zhrozí se a zakřičí: "Proboha, honem to vyplivni, to je kyselina."
Vysoká škola
Na vysoké škole filozofické zadal vyučující českého jazyka téma na esej: "Chtěl bych, aby vaše práce obsahovala následující prvky: víru, královské prostředí, sex a tajemno." Esej, která byla obodována nejvýše, zněla: "Bože," řekla královna, "jsem těhotná. To bych ráda věděla, s kým."

Zkoušení
Pepíček je zkoušen ve škole:
Učitelka: "Pepíčku, řekni dvě zájmena."
Pepíček: "Kdo, já?"
Učitelka: "Výborně, Pepíčku."
Špatnej globus
Do školy přijde inspektor. ptá se jednoho žáka, jestli ví, proč je osa glóbusu nakřivo. Žák v rozpacích odpoví, že on to neudělal. Inspektor vyzve tedy učitele, aby to žákům vysvětlil. Učitel zrudne a praví: "Opravdu je to tak, pane inspektore, dostali jsme ten glóbus takhle už z obchodu." Inspektor pak vypráví celou záležitost řediteli. Ten vybuchne: "Stokrát jsem tomu učiteli říkal, aby nenakupoval u žida."
Květiny
Před koncem školního roku, když už není co se učit, dávají si ve škole děti s paní učitelkou hádanky. Když přijde řada na Pepíčka, ten praví: "Jedna hádanka speciálně pro Vás, paní učitelko. Co je to? Je to pro Vás, strká se to do Vás a když se to vytáhne, tak to kape?" Pani učitelka zrudne: "To nevím, ale odpověď mi řekneš až o přestávce!" "Ale tu já vám řeknu hned! Jsou to květiny, které vám nosíme: Ty jsou pro Vás, strkají se do váz a když se vytáhnou, tak z nich okapává voda." O přestávce učitelka na chodbě zastaví kolegyni: "Poslechni si bezva vtip: Co je to? Je to pro Tebe, strká se to do Tebe,..." Vtom se ozve Pepíček: "Musíte vykat, paní učitelko, jinak je to úplně něco jiného."
Nevhodné chování
Tři žáci mají špatné známky:
1. 2 z chování
2. 3 z chování
3. propadá z biologie
přirozeně nejsou spokojeni a "přemýšlejí" ...
1.: Já chytím učitelku ...
2.: OK ... Já jí stáhnu sukni a kalhotky ...
3.: A já ji nakopu koule!
Výborný student
- Slyšela jsem, že Váš syn studuje na univerzitě.
Co z něho bude, až skončí ? - ptá se známá
paní Novákové.
- Obávám se, že důchodce.
1+2=?
V první třídě se v září ptá paní učitelka dětí:
"Kdo vi, kolik je 1+2?"
Nikdo se nahlásí.
"Opravdu to nikdo neví?"
Pak se vzadu nesměle přihlásí jedna holčička:
"Já teda nevím, kolik je 1+2, ale určitě je to to samé, jako 2+1, protože operace sčítání je na tělese reálných čísel komutativní!"
Krávy
Novinář, matematik a fyzik jedou spolu vlakem Arizonou. Novinář se dívá z okna a po chvíli prohodí: "Jak tak koukám, všechny krávy v Arizoně jsou černé".
Fyzik jej poopraví: "Pane kolego, to jste řekl velmi nepřesně. Aby to bylo přesné, musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou černé".
Matematik zvedne hlavu od čtení a praví: "Ale ani vy jste to neřekl správně, pane kolego. Správně musíte říci: Všechny krávy v Arizoně, které jsme viděli, jsou alespoň z jedné strany černé".
Inspektor
Inspektor navštíví hodinu němčiny. Mladá hezká učitelka v minisukni píše na tabuli věty k překladu. Pepíčkovi nechá přeložit větu, kterou právě napsala na spodní část tabule. Pepíček překládá:
"Páni, to je ale krásná pr*elka."
Paní učitelka se rozčílí, a pošle Pepíčka na chodbu. Ten se na odchodu otočí k inspektorovi:
"Když to nevíte, tak alespoň tak blbě nenapovídejte."
Prokop buben
Nová paní učitelka říká své třídě:
"Teď se mi pěkně představíte."
"Třeba ty, chlapče, jak se jmenuješ?"
"Já jsem Prokop Buben."
"To mě nezajímá, pověz mi, jak se jmenuješ."
První den ve škole
Pepíček šel první den do školy. Tatínek jej dovedl do třídy a poprosil paní učitelku o chviličku na rozhovor. Řekl jí, že Pepíček je hodný chlapec, ale moc rád se o něco sází a tak by se mohlo stát, že třeba ostatní děti připraví o svačiny a peníze na zmrzlinu. Učitelka se tvářila sebevědomě, že takových věci zažila dost a všechno vždy zvládla. Ujistila jej, že tuhle věc vyřeší bez problémů. Po obědě tatínek volal do školy a ptá se paní učitelky, jak to jde.
"Všechno je v nejlepším pořádku. Mám pocit, že jsem vašeho synka zbavila těch jeho sázecích vášní. Ten neposeda trval na tom, že se vsadí o stovku, že mám v zadku krtka. Nakonec jsem se tedy vsadila a po hodině jej odvedla do sborovny a ukázala mu, že žádného krtka v zadku nemám."
"Doháje! Dneska ráno se se mnou vsadil, že první den ve škole uvidí zadek paní učitelky!"
Čeština
Na hodině českého jazyka zahřmí paní učitelka na Ivanku, která se stále vrtí a otáčí.
- Ivanka, co je to za způsob?
- Prosím, paní učitelko, rozkazovací.
Zvířata
"Pepíčku, uměl by jsi vyjmenovat 10 zvířat žijících za polárním kruhem?"
"Ano prosím, 9 sobů a 1 polární mědvěd."
Jablko
Ucitelka nakreslila na tabuli jablko a pta se deti: "Co jsem to nakreslila?" Prihlasi se Pepicek: "pr*el." Ucitelka se rozplakala a vybehla ze tridy. Za chvili do ucebny vkroci reditel a krici: "Proc jste pani ucitelku dohnali k slzam? A kdo nakreslil na tabuli tu pr*el?"
Další jablka
"Kdybys mel sedm jablicek a ja te o dve poprosil, kolik by ti jich zustalo?"
"Sedum!"

Vojenské

18. května 2007 v 14:43
Odvážný vojín
Při cvičení ve vojenské strategii se ptá seržant vojína Nováka: "Vojíne, co byste udělal, kdybyste viděl, jak se k vám řítí přes bitevní pole sto nepřátelských vojáků?" "Postřílel bych je svým samopalem." "A kdyby se na vás z levého křídla vyřítilo tři sta nepřátelských vojáků?" "Postřílel bych je svým samopalem." "Dobře, a když na vás z pravého křídla poběží pět set nepřátel?" "Postřílím je svým samopalem." "Nováku, odpovězte mi na jednu drobnost. Kde vezmete všechnu tu munici?" "Tam, kde vy berete všechny ty nepřátelské vojáky."

Střelec
Kdo je nejlepší střelec? Pepka, trefí tě i za rohem!
Patron
Sedi vojak na parezu a cuca patronu. Najednou patrona bouchne a roztrhne mu pusu od ucha k uchu. Prijde druhej vojak a rika: Ty blbe, ty se tomu smejes, ale mohlo te to zabit!

Citáty o smrti

18. května 2007 v 14:32
Příčinou každé sebevraždy bývá nešťastná láska - někdy k ženě a vždy k životu.

Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.

Ničeho se nebojím, protože nic nemám.

Život je jen ubohou parodií na naše sny.

Život je boj, který stejně nikdy nevyhrajeme.

Přítel je ten, kdo přichází, když ostatní odchází či odešli...(Takových lidí je ovšem málo...)

Smrt se neřídí našimi plány. (Proto ji očekávejte kdykoliv, kdekoliv...)

Někteří lidé se tak bojí smrti, že ani nezačnou žít.

Život je nakonec potrestán smrtí.

Život je příběh s předem odhaleným koncem...

Není cesty zpět, je jen cesta kupředu…

Smrt není strašná. Strašnou jí dělají jen strašné představy.

Smrt je mzdou života.

Ne že bych se bál umřít, ale byl bych rád, abych tu už nebyl, až k tomu dojde.
Lidé se bojí smrti, jako se děti bojí vejít do tmy.
Šťasten kdo zemře dříve, než sám začne volat smrt, aby ho vzala.
Umírající věří v život, jako zločinci věří ve svou svobodu.
Když ti, co se milovali, zapomenou na něžnost, zůstane smrti málo, co by jim vzala.
Smrt není neštěstím pro zemřelého, ale pro pozůstalé.
Kdo se smrti bojí, umírá stále, kdo na ni nemyslí, umírá jen jednou.
To, že zemřel, není ještě důkazem, že žil.
Způsob smrti je horší než sama smrt.
Ještě nikdo neumřel, nebyl-li předtím živ. To je útěcha pro všechny, kteříí nežijí a bojí se, že umřou.
Celý lidský život není nic jiného než cesta ke smrti.
Zemřeš, ne proto, že jsi nemocný, ale proto, že žiješ

Citáty o štěstí a životě

16. května 2007 v 20:39
"Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí."

Život je jako boxer, uděluje člověku ty největší rány."

"Celý život není nic jiného, než cesta ke smrti."

"Vše, co se rodí, umírá."

"Dej každému dni šanci, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života!"

"Těžko je vymýšleti vtipy, když v duši je žal."

"Smát se každému slovu nebo činu je vlastností lidí pošetilých, vůbec ničemu se nesmát je znakem lidí hloupých."

"Anekdoty nemají autora, nýbrž vypravěče."

"Jestliže má tvůj nepřítel hlad, nasyť ho, a má-li žízeň, dej mu pít, tím ho zahanbíš a přivedeš k lítosti."

"Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život."

"Popel vše srovná; nerovni se rodíme, rovni umíráme."

"Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli."

"Ztrácíme jisté, když nejisté chceme."

"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít."

"Nejhorší je návyk na stálé štěstí."

"Čekání na šťastné dny bývá mnohdy krásnější než šťastné dny samotné.

"Se štěstím je to jako s brýlemi. Často je marně hledáme a ony nám sedí na nose."

"Kdo činí dobro, dojde až k branám chrámu, kdo miluje, vstoupí do svatyně."

"Tisíckrát je darováno a tisíckrát se obnovuje štěstí toho, kdo se každý den raduje ze svých darů a je za ně vděčný."

"Veslování je práce a štěstí je vítr opírající se do plachet."

"Ten, kdo nerozezná štěstí, když přijde, si nesmí naříkat, když odejde."

"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáváme.

"Štěstí nezáleží v tom, mít mnoho, ale být spokojen s málem.

"Když se ti v jeden krásný den na střepy rozbije tvůj sen, tak nebreč a zatni pěsti, vždyť střepy přinášejí štěstí!"
"Toho, kdo má štěstí, můžete třeba hodit do vody - a vyplave s rybou v zubech."
"Optimista prohlašuje, že žijeme v nejlepším možném světě a pesimista se obává, že je tomu skutečně tak."
"Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut."
Život je bahno a jenom svině v něm umí chodit.
"Ostuda není upadnout, ale zůstat dlouho ležet"
Šťestí utíká před každým kdo ho chce dohonit, nech ho být a ono přijde samo....."
"Život nese radost, někdy bolest, ale většinou obojí .."
"Nauč se smát se slzami v očích. Pomalu jít, když pospícháš. Nauč se, pohladit se zaťatou pěstí. Jedině tak poznáš jak krásný je život!"


"Kdo žije lehkým životem, umírá těžkou smrtí!"


"Největší šťestí je, když člověk ví, proč je nešťastný .."


"Stáří je nemoc, na kterou se umírá!"


"Když si důvěřuješ, umíš žít .."


" Humor je, když se člověk přesto směje."


"Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš .."


"Živým dlužíme respekt, mrtvým dlužíme pravdu .."


"Žijeme tak,jak sníme.. sami .."


"Chceš žít lépe?.. kdo by nechtěl .."


"Žijeme, abychom umřeli někdy jindy .."


"Život je jako náklaďák, ale nevím, jestli je lepší se jím nechat přejet, nebo ho nechat minout.."


"Nikdy nepoznáš, co si teď neprožiješ..."


"Celý život je jen hra na štěstí."


...Příteli šašku,mám tě rád,směj se,ať svět se může smát.."
Můj život bez tebe, je jako svět bez života."

"Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí."

"
Největší sen se nikdy nesplní, protože pak by to nebyl sen."

Citáty o nenávisti

16. května 2007 v 18:58
Smutní nenávidí veselé, veselí smutné.
Posledním stupněm závisti je nenávist.
Lepší pamět než láska má nenávist.
Nenávist vyčerpává stejně jako láska, někdy dokonce ještě víc.
Ten, koho nenávidíš, musí být Tvé nenávisti hoden.
Nemohu nenávidět toho, kdo mi už jednou byl milý.
Některé prokázané služby jsou tak velké, že je lze oplatit jedině nenávistí.

Citáty o lásce

16. května 2007 v 18:49
Milujeme ty, co nás odmítají, odmítáme ty, co nás milují.
Nevěř tomu, kdo říká "Miluji Tě, ale tomu, kdo v slzách říká: Miluj mě!
Láska vychází z touhy lidské bytosti být jiné bytosti nenahraditelnou i za předpokladu, že vše na tomto světě je nahraditelné.-Walter Benjamin-
Lépe být smutný s láskou než veselý bez ní. -Goethe-
Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní. -španělské přísloví-
Velká láska nepředpokládá nic více než milovat člověka takového, jakým je. -Claude-Pierre Boiste-
Milovat a být rozumný nemůže ani bůh. -Publius Syrus-
Jestliže někdo v životě poznal i sto žen, vůbec nemusel poznat lásku.-Karel Čapek-
Jediným lékem proti bacilu lásky je sérum ze ženatého člověka.
Láska je kouzelná. I když jsi sám kouzelník, nikdy nepochopíš její kouzla.-Verner von Heidenstam-
Teprve když jsme našli lásku, víme co nám v životě chybělo.-Ruskinr-
Láska by měla být něžnou hrou citů, nikoliv násilným používáním těl.
Nehledej krásu, ta srdce nemá. Hledej srdce, krása přijde sama.
Jenom když obětujeme hlavu, dobudeme srdce.-turecké přísloví-
Když něco nenávidím, ochuzuji se o něco, když miluji, jsem bohatší o to, co miluji. -Schiller-
Láska na první pohled je zároveň posledním pohledem rozumu.-Jean-Richard Bloch-
Když už se konečně odhodláte poslat milostný dopis, zdrží se natolik, že ze sebe dřív uděláte šaška osobně.-Murphy-
Zákon lásky: pampeliška od milého je vždycky víc než orchidej od kamarádky.
Každá žena má slabost na pitomce, poněvadž si myslí, že zpitoměli z lásky k ní.-Žáček-

Říká se, že láska je slepá, ale já jsem se setkal s velkým množstvím zamilovaných dvojic, které kolem sebe viděly dvojnásob více, než jsem byl schopen vidět já.-Josh Billings-
V očích milující ženy je i hlupák filosofem.-Anton Pavlovič Čechov-
Ze všeho, co je věčné, je láska nejkratší.-Moliére-
Proti lásce na první pohled pomůže jen druhý pohled.

Kdykoli jsem odolal pokušení, bylo to krásné, ale když jsem mu podlehl, bylo to stokrát krásnější.
-Heinrich Heine-
Jak věčně jednotvárná a neměnná jsou slova lásky - a jak bohatá je naproti tomu stupnice nadávek!
-Remarque-
Láska je jako slza. Rodí se v očích a padá k srdci.
Příroda dala člověku rozum, aby se bránil lásce a srdce, aby se jí neubránil.
Kapka lásky je víc než oceán rozumu.
Láska je jako popel, ikdyž dohoří, může ještě chvíli hřát ve vzpomínkách.
Jsme-li vzdáleni toho, koho milujeme, ovládáme se zdánlivě bezpečněji, čím mocnější je naše láska, ježto všechnu sílu vášně, která se dříve vybíjela navenek, obracíme do svých niter. Ale jak brzy, jak rychle jsme vytrhováni z tohoto bludu, když se pojednou před našima očima ve vší své nezbytnosti opět objeví ten, o kom jsme se domnívali, že se ho dovedeme zříci.
K tomu abychom se zamilovali nám stačí jediný pohled. K tomu abychom zapomněli nám však někdy nestačí celý život."
Když lásku máš nic a nikoho nevnímáš...
Láska je jako loď...buď šťastně dopluje a nebo ztroskotá...
Těžko je kameni jenž pod vodou pluje, těžko je tomu, kdo se zamiluje.
Málo lidí žije, většina jen existuje a jen málo kdo miluje.
Milovat, ale nebýt milován je jako plahočit se v pustině ze které je složitý únik.
Svět je jeden velký otazník, jehož tečkou je láska.
Jen tři slova v srdci mej MILUJ, TRP a ODPOUSTEJ!!!
Není vítěz ten kdo zvítězil, ale ten kdo miloval zrazen byl a přece odpustil
Když uhasne svíčka nic to není.
Když uhasne láska, vždy se něco změní =
plamínek dohoří, jiskra už není.
Proč se to stalo, proč se to mění?
Byli jsme dva a měli jen jedno srdce....
Toužit po lásce ještě neznamená milovat!!
Láska je ze všech vášní nejsilnější,neboť útočí současně na hlavu,srdce a tělo!!
Pták může milovat rybu,ale kde budou žít...?!
Člověk ma-li se stát básníkem,musí být zamilován,nebo nešťasten.....
První láska krásná je,kdo v ní věří blázen je.....
Láska je divné šimrání u srdce,které nejde podrbat........
Šťastný je kdo miluje,šťastnější kdo miloval,nejšťastnější kdo lásku nepoznal!!
Shoří dům a zbyde jen popel,myslela jsem,že to platí o všem,o rodinách,přátelích,pocitech,ale teď vím,že když je láska opravdová a dvěma lidem je souzeno být spolu,nic je nerozdělí.......=domy hoří,lidé umřou,ale opravdová láska je věčná.......!!!
Láska je jako příklad z matematiky.Sčítáš,odčítáš dělíš,ale nakonec stejně zjistíš že si udělal chybu.Chceš ji opravit ale nejde to protože zvoní!
Lásku nepoznáš v okamžiku,kdy najdeš dokonalého člověka,ale v okamžiku,kdy ho jako takového začneš vidět!
Láska je nansytná. Dosáhne štěstí a chce ráj.
Mé srdce Tvé srdce prosí, ať ho Tvé srdce v srdci nosí.
"Na lásku není jiný lék než ještě víc lásky." (Ariosto)

"Láska může umřít na pravdu, přátelství na lež."

"Hluboko v srdci ženy je uložena studna lásky, kterou žádná zima nedokáže pokrýt ledem." (Lytton)

"V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu."

"Miluji svět, protože mi dal Tebe. Miluji Tebe, protože jsi můj svět."

"Je krásné mít někoho rád, však ještě krásnější ho nikdy nezklamat."

"Poslední stisk ruky, úsměv na rozloučení a nebo slzy? Možná, snad..."

"Milovat dovede kdekdo, žít pro lásku málokdo."

"Chci žít i přes zklamání, které jsem v životě prožila a dokázat tomu, kdo mě zklamal, že život patří zklamaným a ne těm, co nás klamou."

"Největší umění na světě je naučit se milovat život a milovat ho také tehdy, když se nám zdá být nesmyslný, neboť život je vše."

"Jsme dva na všechno. Na lásku, na život, na boj i na hodiny štěstí. Vždy dva TY a JÁ."

"Muž a žena, to jsou dvě noty, bez nich struny lidské duše nedávají správný akord."

"Milovat neznamená jen mít rád, milovat je věřit a pravdu znát,
milovat je odpustit a znovu podat ruce, milovat je rozdělit duši i srdce."

"Když nemáš to. co miluješ, miluj to, co máš."

Miluji Tě ne proto, že Tě potřebuji, ale potřebuji Tě, proto, že Tě miluji.

Je zvláštní, jak křivolaké cestičky někdy volíme, jen abychom neukázali, co cítíme.

Ptají-li se milenci, jak dlouho bude jejich láska trvat, není to proto, že by chtěli včas odejít, ale proto, aby slyšely, že nebudou muset odejít nikdy.

Naše heslo je a bude, milovat se vždy a všude :-)

Nikdo nesetře slzy tak dobře jako ten, kdo je způsobil.

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Vykročili jsme dva: Ty a já. Vyšli jsme do davu lásky a do svých srdcí jsme jako na hrob vytesali naše jména

*od Maki*: "Nikdy neopouštěj někoho koho miluješ pro někoho ,kdo se ti líbí,protože ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje..."

*od Nikis*:"Velká láska se rodí z velkého poznání toho, co milujeme. Co nepoznáš, to nemůžeš milovat, leda chudě. -Leonado da Vinci-

"Teprve když jsem poznali lásku, zjistili jsme, co jsem v životě postrádali."

"Málo miluje ten, kdo ještě slovy umí říct, jak velice miluje." -Dante-

"Kdo věrně miluje, těžko zapomíná. Lásku, kterou prožil nenahradí žádná jiná."

"Čas vyhojí i velké rány, ale jizvy zůstanou..."

"Lidské ji milovat, ale lidské je i odpouštět."

"Nejsme svobodni milovat, co chceme." - Aragon-

"Neztrácej čas pro někoho kdo ho nechce trávit s tebou"

"Láska je dcerou iluze a matkou deziluze"
Heavy metal

16. května 2007 v 16:59
Led Zeppelin - Sick Again klikni
Metallica - The Unforgiven II klikni
Nightwish - Where Were You Last Night klikni
Marilyn Manson - The Beautiful People klikni
Judas Priest - Breaking The Law klikni
P.O.D. - Boom klikni


Zde si můžete zdarma stáhnout nějaké hry.( torrent )

16. května 2007 v 16:36 Hry

World of Warcraft download 2,86GB

Richard Burns Rally download

Emergency 4 download

Harry Potter Quidditch World Cup download 1,17GB

Trackmania Sunrise download

gothic 2 noc havrana (night of raven) download 2GB

Diablo 2 Download 1,07GB

Virtual Battle Space download 430MB

Air Conflicts download 470MB

DarkStar One download 4,1GB

Neverwinter Nights: Two Expansions download 2,7GB

Trainz Railroad Simulator 2006 download 3GB

War Front Turning Point download 6,24GB

Infernal download 1,5GB

Test Drive Unlimited download 3,19GB

Battlestations: Midway download 5,15GB

Supreme Commander download 6,1GB

Painkiller: Battle out of Hell download 1,44GB

Faces of War download 1,8GB

Sillent hill 4 download 2,37GB

Hitman 3:Contracts download 1GB

Ducati World Championship download 2,31GB

Warhammer 40K Dawn Of War Dark Crusade download 3,46GB

Prince Of Persia 3 The Two Thrones download 1,61GB

The Guild 2 download 1,4GB

The Da Vinci Code download 1,51GB

Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth download 1,14GB

THE LORD OF RING:THE BATl FOR MIDLL EARTH 2 download 5,44GB

ghost recon download 680MB

WAR ON TEROR download 3GB

LETOPISI NARNIE download 2,5GB

RAINBOX SIX LOCKDOWN download 3,5GB

Piratas Del Caribe 2 La Legenda De Jack Sparrow download 3,91GB

Resident Evil 4 download 2,52GB

Dark Messiah Of Might And Magic download 7GB

The Stalin Subway download 2,18GB

Cossacks 2 Napoleonic war download 1,44GB

Hidden and Dangerous 2 download 2,2GB

Daemon Vector download 2,39GB

Alpha Prime CZ download 3,5GB

toca race drive 3 download 3,5GB

Medal Of Honor Pacific Assault download 4GB

far cry-torrent download 3GB

Sniper Elite-torrent download

Commandos Strike Force-torrent download 3,79GB

Splinter Cell:Chaos Theory Download 4,15GB

IGI 2 - Covert Strike download 1,26GB

THE SIMS 2 Download

Just cause-hra Download

Medal of Honor Spearhead Expansion download 5,44GB

Rugby 2006 download 2GB

SWAT 4 download 1,2GB

vietcong 2 (two) download 2,6GB

Hitman Blood Money download 4,2GB

OBLIVION download 4GB

oblivion:knights of the nine download 1GB

MAX payne 2 download 1,29GB

Half-Life 2 download 2,78GB

Tom Clancys Splinter Cell - Double Agent download 3GB

Armed Assault 1download 4,33GB

Tomb Raider Legend download 4,26GB

Company of heroes download 3,62GB

titan quest download 3,15GB

F.E.A.R download 1,2GB

gothic 3 (tři) download 3,18GB

flat out 2 download 2,7GB

NFS most wanted download 2,5GB

GTA san andreas download 4GB

blitzkrieg 2 download 2,14GB

DOOM 3 download 1,5GB

NHL 07 download 2GB

mafia CZ download 2,2GB

call of duty 3 download 1,8GB

ghost recon 3 download 2,5GB

stronghold 2 legends download 1,5GB

alpine ski racing 2007 download 1,35GB

age of empire 3 download 1,7GB

need for speed carbon download 4GB

couter strike source (2) download 700MB

Quake 4 download 2,8GB

Pro Evolution soccer 6 Download

James Bond 007 From Russia With Love Multi Download

Xpand Rally Download

Half Life 2 Download

Pirates of the Caribbean: The Legend Of Jack Sparrow Download

Need For Speed Underground 2 Download

Take Command Second Manassas Download

American Conquest Divided Nations Download

Auto Assault Download

Seal Of Evil Download

War On Terror Download

Hitman 2 Silent Assassin Download

Empire Earth II The Art Of Supremacy Download

Shadow Man Download

Star Wars Empire At War Download

PC Futbol 2007 Download

The Lord Of The Rings The Rise Of The Witch King DownloadZde si můžete zdarma stáhnout nějaké filmy. ( torrent )

16. května 2007 v 15:42 Filmy

MR. Bean na prázdninách download 790MB

Deja vu download

king kong movie download 1,76GB

Rychle a zbesile 2 download

Blade 2 download 780MB

Van Helsing download 790MB

Raftáci download 700MB

hanry proper a šutr můdrců

Sejmi ESO download 700MB

Texaský masakr motorovou pilou:Počátek download 700-720MB

Polární Expres (cz) download 1,37GB

Účastníci zájezdu (cz) download 1,37GB

Matrix revolution Download1,40 GB

Prci,prci,prcičky 5-Nahá míle download 691MB

Johny English download 700MB

Ztraceni 2 série (cz) download 8,2GB

hostel download 699MB

x-man 3 download 702MB

SAW 2 download 768MB

king kong download 740MB

šifra mistra leonarda download 1GB

happy feet download 614MB

lovecká sezona download 720MB

Piráti z karibiku: Truhla mrtvého muže download 1,35GB

garfield 2 download 701MB

eragon download 701MB

noc v muzeu download 700MB

apocalypto download 700MB

borat download 700MB

superman se vrací download 700MB

scary movie 4 download

SAW 3 download 700MB titulky k filmu CZ download

Spiderman 3download

Kledba Bratří grymmů download

Harry Potter a Kámen mudrců download

Harry Potter a Tajemná komnata download

Harry Poter a Ohnivý pohár download

Harry Poter a Vězeň z Askabanu download

Rychle a Zběsile -parodie (1Kapitole) download To si musíte určitě stáhnout!!!

Piráti z Karibiku : Na konci světa download

Je to fakt dobrý (ale doporučuju si nejdříve stáhnout dvojku pokud ste ji ještě neviděli)

Gothic metal

15. května 2007 v 17:30
Epica - Cry For The Moon klikni
Epica - Sensorium klikni
Nightwish - Sleeping sun klikni
Nightwish - Elvenpath klikni
Nightwish - Wishmaster klikni
Nightwish - Moondance klikni
Nightwish - Deep Silent Complete klikni
Nightwish - Planet hell klikni
Nightwish - Come Cover Me klikni
Nightwish - Where Were You Last Night klikni
Nightwish - Creek Mary´s Blood klikni

Emo obrázky

15. května 2007 v 17:11